O společnosti TOPESA s.r.o.

Hlavní činností firmy je topenářství, instalatérství a rozvod plynu.

Historie společnosti TOPESA :

Firma TOPESA s.r.o. vznikla v roce 1997 volnou transformací ze sdružení SPM Kladno, které vzniklo v roce 1994 na Kladně. Hlavní činností firmy je topenářství, instalatérství a rozvod plynu.

Své zakázky naše firma provádí tzv.“na klíč“ to je od vypracování projektové dokumentace až po vlastní montáž a dodávku materiálu. Svojí počáteční činnost jsme zaměřili na vyregulování stávajících otopných soustav a osazování termostatických radiátorových ventilů (TRV). Zároveň firma prováděla výměny dožilých rozvodů teplé a studené vody, osazovaní bytových vodoměrů a osazování tzv. měřičů tepla respektive indikátorů – rozdělovačů topných nákladů. Firma se zabývá i rozúčtováním nákladů na vytápění a dodávek teplé nebo studené vody. Postupně se naše činnost rozšířila na výstavbu výměníkových stanic tepla, výstavbu kotelen pro bytové domy a kompletní dodávky topení, sanity a kanalizace pro rodinné domy. Již několik let z úspěchem provádíme výstavbu plynových kondenzačních kaskádových kotelen, jak do stávající bytové zástavby (panelové domy) tak i realizace bytových i nebytových (průmyslových) objektů. Máme bohaté zkušenosti se zajištěním stavebních povolení pro montáže kotelen respektive alternatívních zdrojů tepla a zároveň máme bohaté zkušenosti s odpojením od dálkového vytápění.

Firma je pro svojí činnost plně vybavena odborníky a má potřebné technické vybavení, automobilový park a dílny.

Topesa s.r.o. je evidována v seznamu dodavatelů v „Zelená úsporám“ a je proškolena pro montáž solárních soustav a tepelných čerpadel

(untitled)